KIRP
Język polski English language

Branże

Kancelaria Prawna VERBA-LEX kładzie nacisk na budowanie z Klientami długofalowych partnerskich relacji opartych między innymi na dogłębnej znajomości mechanizmów ekonomicznych współczesnej gospodarki.

Ceniąc czas i spokój Klientów, staramy się, aby nasze działania były efektywne, skuteczne oraz by zmierzały do realizacji wyznaczonego celu w jak najkrótszym czasie. Mając na uwadze, iż właściwa obsługa prawna niejednokrotnie wymaga udziału nie tylko prawnika, ale i przedstawicieli innych profesji jak komornik, notariusz, tłumacz przysięgły, doradca podatkowy, tester zabezpieczeń (tzw. pentester), w każdej sprawie w miarę potrzeb zapewniamy również współpracę z rzetelnymi partnerami specjalizującymi się w wielu obszarach doradztwa i obsługi.

Poszczególne branże są obsługiwane przez wyselekcjonowany zespół prawników dysponujących specjalistyczną, praktyczną wiedzą w zakresie:

Kontakt

Nasi eksperci są do Państwa dyspozycji

W związku z faktem, że znaczny zakres usług świadczymy poza biurami Kancelarii, serdecznie prosimy o uprzednie ustalanie terminu konsultacji prawnych telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.