KIRP
Język polski English language

Specjalizacje

Windykacja należności

Kancelaria Prawna VERBA-LEX oferuje Klientom kompleksową obsługę wierzytelności z włączeniem procesu, jakim jest ich windykacja. Wykorzystujemy skuteczne i sprawdzone rozwiązania w procesie odzyskiwania należności.

Jednym z naszych celów jest zapewnienie Klientom kompleksowych rozwiązań z zakresu ochrony transakcji handlowych oraz zagwarantowanie wysokiego standardu usług zarządzania wierzytelnościami i windykacją.

Klientami Kancelarii są podmioty prowadzące działalność gospodarczą w różnych obszarach, zwłaszcza z sektora finansowego (firmy pożyczkowe i leasingowe), nieruchomości (firmy realizujące inwestycje budowlane i projekty budowlane, wynajmujące powierzchnie użytkowe), transportu, spedycji i logistyki (firmy wykonujące przewozy drogowe w relacjach krajowych i międzynarodowych oraz świadczące usługi komunikacji miejskiej).

Obsługujemy Klientów z całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem Warszawy, Łodzi i Radomia, gdzie znajdują się biura Kancelarii.

Kontakt

Nasi eksperci są do Państwa dyspozycji

W związku z faktem, że znaczny zakres usług świadczymy poza biurami Kancelarii, serdecznie prosimy o uprzednie ustalanie terminu konsultacji prawnych telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.