KIRP
Język polski English language

Specjalizacje

Obsługa prawna firm

Rzeczywistość gospodarcza charakteryzuje się w obecnych czasach dużą dynamiką i stawia coraz to nowe wyzwania przed podmiotami prowadzącymi działalność gospodarczą w różnych obszarach. Istotnym problemem w prowadzeniu biznesu jest znaczne nagromadzenie, stopień skomplikowania i częste zmiany przepisów prawnych. W tym zakresie Kancelaria Prawna VERBA-LEX oferuje Klientom pomoc.

Obsługa prawna firm realizowana jest przez adwokatów i radców prawnych Kancelarii zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz zasadami etosu zawodowego. Wsparcie opiera się na udzielaniu porad pisemnych i ustnych, sporządzaniu stosownych dokumentacji, przygotowywaniu opinii oraz reprezentowaniu Klientów przed sądami i organami administracyjnymi. Kancelaria VERBA-LEX występuje także w roli pełnomocnika firmy w sprawach pracowniczych oraz wobec instytucji takich jak m.in. ZUS, UOKiK, PUODO. Możemy zaoferować pomoc doraźną, jak również zapewniamy stałą obsługę prawną dla przedsiębiorców, w zakresie prac dostosowanym do indywidualnych potrzeb firmy. Szczegóły współpracy ustalane są podczas wstępnych konsultacji, przy czym warunki można renegocjować zarówno ograniczając bądź poszerzając zakres usług realizowanych przez Kancelarię.

Kontakt

Nasi eksperci są do Państwa dyspozycji

W związku z faktem, że znaczny zakres usług świadczymy poza biurami Kancelarii, serdecznie prosimy o uprzednie ustalanie terminu konsultacji prawnych telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.