KIRP
Język polski English language

Specjalizacje

Prawo karne, prawo wykroczeń, sprawy karne nieletnich

Kancelaria Prawna VERBA-LEX świadczy profesjonalne usługi z zakresu prawa karnego, jak również prawa wykroczeń oraz przyjmuje do prowadzenia sprawy karne nieletnich. Wykonujemy czynności obrończe na etapie postępowania przygotowawczego, sądowego, apelacyjnego i kasacyjnego. Świadczymy także doradztwo prawne w obszarze prawa karnego na każdym etapie toczącego się postępowania. Występujemy w charakterze obrońcy podejrzanego (w postępowaniu przygotowawczym), oskarżonego (w postępowaniu sądowym) oraz obwinionego (w sprawach o wykroczenia). Pełnimy również funkcję pełnomocnika świadka, pokrzywdzonego, oskarżyciela posiłkowego oraz prywatnego.

Kancelaria VERBA-LEX Radcy prawnego Pawła Strzałkowskiego prowadzi od lat sprawy karne głównie na terenie Warszawy, Łodzi, jak i Radomia oferując Klientom skuteczną pomoc prawną dzięki znajomości prawa karnego oraz doświadczeniu zdobytemu w trakcie prowadzenia licznych i zawiłych spraw karnych. Wykonując czynności obrończe zawsze mamy na celu dobro klienta i przestrzeganie tajemnicy zawodowej.

Kontakt

Nasi eksperci są do Państwa dyspozycji

W związku z faktem, że znaczny zakres usług świadczymy poza biurami Kancelarii, serdecznie prosimy o uprzednie ustalanie terminu konsultacji prawnych telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.