KIRP
Język polski English language

Kancelaria

O Nas

Kancelaria Prawna VERBA-LEX została założona w 2008 roku przez radcę prawnego Pawła Strzałkowskiego. Od tego czasu systematycznie zwiększa swój potencjał. Współpracujemy zarówno z międzynarodowymi korporacjami o wieloletniej tradycji, jak i z firmami, które dopiero rozpoczynają swoją działalność. Świadczymy również pomoc prawną na rzecz podmiotów z sektora publicznego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klienta proponujemy korzystne rozwiązania prawne i biznesowe.

Z kolei na rzecz Klientów indywidualnych świadczymy pomoc prawną w sprawach z zakresu prawa karnego, prawa wykroczeń, prawa karnego nieletnich, prawa cywilnego i rodzinnego oraz dochodzenia odszkodowań komunikacyjnych i majątkowych.

Zespół Kancelarii tworzy grono doświadczonych prawników, w skład którego wchodzą: radcowie prawni, adwokaci, aplikanci radcowscy i adwokaccy, prawnicy oraz eksperci w kluczowych dziedzinach prawa. Ich doskonała znajomość mechanizmów rynkowych i realiów polskiej gospodarki, a także staranna analiza specyfiki działalności i strategii biznesowej Klienta, pozwala na indywidualne i elastyczne dostosowanie się do jego potrzeb i oczekiwań. Efektem kwalifikacji naszych prawników, ich bogatego doświadczenia oraz przestrzegania standardów etycznych jest wysoka jakość usług prawnych świadczonych przez Kancelarię.

Sprawną obsługę Kancelarii zapewniają wykwalifikowani pracownicy administracyjno-biurowi. Kancelaria prowadzi stałą współpracę z wybranymi komornikami, notariuszami, tłumaczami przysięgłymi, doradcami podatkowymi oraz testerami zabezpieczeń (tzw. pentesterami), zapewniając tym samym Klientom preferencyjne stawki.

W celu jak najlepszej obsługi Klientów w  naszych działaniach zastosowaliśmy podeście zespołowe. W odróżnieniu od innych Kancelarii, gdzie jeden pracownik jest odpowiedzialny za jednego Klienta, w naszej Kancelarii dla danego Klienta pracuje kilkuosobowy zespół. Każdy członek zespołu jest przygotowany do zapewnienia obsługi Klienta na niezmienionym poziomie, na wypadek nieobecności któregokolwiek ze współpracowników. Zespoły nadzorowane lub kierowane są przez Koordynatora Projektu bądź Partnera. W ten sposób zapewniamy odpowiedni poziom usług zgodny z naszymi standardami jakościowymi.

Wybierając współpracę z naszą Kancelarią uzyskujecie Państwo dostęp do niezwykle szerokich, specjalistycznych zasobów wiedzy i informacji. Pracownicy Kancelarii nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje nie tylko poprzez udział w szkoleniach prawniczych, szkoleniach językowych, czy szkoleniach w zakresie negocjacji i komunikacji interpersonalnej, ale także poprzez samodzielne prowadzenie szkoleń prawniczych, w tym szkoleń z ochrony danych osobowych, z podstaw bezpieczeństwa informacji i z podstaw socjotechniki dla pracowników obsługiwanych firm. Chcąc dzielić  się  zdobytą wiedzą i doświadczeniem, uczestniczymy  także w wielu projektach naukowo-edukacyjnych, w tym konferencjach, seminariach, szkoleniach oraz wykładach.

Stworzyliśmy zespół młodych, energicznych i ambitnych prawników, którzy starają się skutecznie rozwiązywać problemy Klientów Kancelarii, szukając efektywnych sposobów realizacji celów naszych Klientów, dostosowując świadczone usługi do ich indywidualnych potrzeb. Odpowiedzialność, energia i pomysłowość młodego, a jednocześnie wyspecjalizowanego zespołu, wspierana wiedzą i doświadczeniem starszych prawników, pozwala na rzetelną i efektywną obsługę Klientów na wysokim poziomie merytorycznym.

Świadczymy pomoc prawną dla przedsiębiorstw polskich i zagranicznych, jak i dla podmiotów z sektora MŚP oraz z sektora publicznego. Nasza pozycja na rynku to nie tylko wiedza i doświadczenie, lecz przede wszystkim znajomość poszczególnych branż Klientów. Nasi eksperci współpracują z różnymi organizacjami gospodarczymi, stowarzyszeniami i fundacjami. Są zaangażowani w projekty związane z opracowywaniem rozwiązań prawnych i biznesowych. Wybór Koordynatora Projektu jest uzależniony od danej branży, do współpracy dedykowany zostaje zespół, który posiada zarówno wiedzę prawniczą jak i znajomość danego rynku.

Swoją działalność prowadzimy na terenie Polski oraz na terenie Unii Europejskiej. Doradztwo prawne świadczymy z biur w Warszawie, Łodzi i Radomiu. Zapewniamy obsługę prawną w języku angielskim i francuskim.

Kontakt

Nasi eksperci są do Państwa dyspozycji

W związku z faktem, że znaczny zakres usług świadczymy poza biurami Kancelarii, serdecznie prosimy o uprzednie ustalanie terminu konsultacji prawnych telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.