KIRP
Język polski English language

Zespół

Witold Zielonka

Główny Specjalista ds. Ochrony Danych

Odpowiada za biezpieczeństwo informacji w kilkunastu podmiotach gospodarczych z różnych branż działających na terenie Polski i Unii Europejskiej oraz podmiotach z sektora publicznego.

Członek założyciel Stowarzyszenia Administratorów Bezpieczeństwa Informacji.

Pełni funkcję Inspektora Ochrony Danych (IOD), poprzednio Administratora Bezpieczeństwa Informacji (ABI) m.in. w Kantar Millward Brown S.A., Kantar TNS S.A.

Tworzył procedury i dokumentację związane z ochroną danych osobowych m.in. w Instytucie Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk, Arcabit Sp. z o.o., Polskim Towarzystwie Ekonomicznym.

Od 2014 r. odpowiada w Kantar Millward Brown S.A. (poprzednio w Millward Brown S.A.) za Program Kontroli Jakości Bezpieczeństwa Informacji stworzony przez OFBOR na wzór ISO 27001.

Zajmuje się kontrolą i audytem z zakresu ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji.

Wykładowca licznych konferencji, seminariów, autor branżowych szkoleń z zakresu ochrony danych osobowych, bezpieczeństwa informacji i socjotechniki.

Dba o rozwój i dobry wizerunek Kancelarii. Nadzoruje procesy obsługi oraz kontakty z kluczowymi Klientami.

Biegle włada językiem angielskim i rosyjskim.

Kontakt

Nasi eksperci są do Państwa dyspozycji

W związku z faktem, że znaczny zakres usług świadczymy poza biurami Kancelarii, serdecznie prosimy o uprzednie ustalanie terminu konsultacji prawnych telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.