KIRP
Język polski English language

Specjalizacje

Prawo karne - porady

Porady prawne - prawo karne - adwokat

W oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę z zakresu prawa karnego, nasza Kancelaria udziela profesjonalnych porad prawnych.

Porada prawna z prawa karnego dotyczy zagadnień związanych z :

Odpowiemy na nurtujące Państwa pytania dotyczące sprawy lub spraw karnych, na każdym etapie postępowania, począwszy od postępowania przygotowawczego, prowadzonego przez organy ścigania, aż po etap postępowania sądowego, a także postępowania wykonawczego.

Serdecznie zapraszamy do Naszej Kancelarii Prawnej VERBA-LEX, gdzie szczegółowo zapoznamy się z przedstawionym przez Państwa problemem i konkretnie doradzimy, w jaki sposób go rozwiązać.

Jak umówić się na spotkanie?

Termin spotkania można umówić telefonicznie kontaktując się z adwokat Anną Mikołajczyk pod numerem telefonu: +48 605 680 553  od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9:00 do 20:00.

Istnieje także możliwość skorzystania z porady prawnej bez osobistego odwiedzania kancelarii. Udzielenie porady, bądź sporządzenie pisma (mailowo), można uzyskać wyłącznie po wcześniejszym ustaleniu i opłaceniu wynagrodzenia za usługę. W tym celu należy dokonać wcześniejszych ustaleń przez telefon, bądź wysyłając zapytanie prawne wraz z wyceną na jeden z poniższych adresów mailowych:

Ile czasu trwa porada prawna?

W zależności od przedstawionego przez Państwa problemu i stopnia jego zawiłości, spotkanie z adwokatem od spraw karnych może trwać 30 minut, a może przeciągnąć się nawet do 3 godzin. Bardzo często niezbędne staje się przy udzieleniu porady przeanalizowanie przyniesionych przez Państwa dokumentów, które pozwolą na udzielenie kluczowych odpowiedzi.

Jak przygotować się na spotkanie z adwokatem?

Przede wszystkim należy przygotować wszystkie pytania, które Państwa nurtują i zabrać potrzebne dokumenty, które mogą być przydatne w sprawie. Istnieje możliwość telefonicznego skonsultowania z kancelarią, celem ustalenia, które dokumenty mogą być ważne. Jeżeli toczy się sprawa przed sądem, należy zrobić kserokopię akt sprawy i zabrać ze sobą na spotkanie.

Wynagrodzenie - porada prawna

Stosowane przez naszą kancelarię stawki za usługi prawne uzależnione są od specyfiki i rodzaju sprawy, a także od ilości czasu pracy prawnika, poświęconego do wykonania zlecenia. Klient Naszej kancelarii zawsze zostaje poinformowany o wysokości należnego wynagrodzenia i dokonuje jego akceptacji. Porada prawna może dotyczyć ustnego wyjaśnienia Klientowi przedstawionego przez niego zagadnienia prawnego, może polegać na udzieleniu Mecenasowi upoważnienia do prowadzenia sprawy karnej, bądź sporządzenia stosownego pisma, np. zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa. W zależności od zlecenia, każda czynność dokonana przez prawnika będzie wyceniona indywidualnie.

Należy pamiętać, że do każdej kwoty jest doliczany podatek VAT w wysokości 23%.

Ceniąc czas i spokój naszych Klientów, staramy się, aby nasze działania były efektywne, skuteczne oraz by zmierzały do realizacji wyznaczonego celu w jak najkrótszym czasie. Kancelaria gwarantuje Klientom stałe przekazywanie informacji o podejmowanych czynnościach, otrzymywanej korespondencji oraz stanie każdej sprawy, a także przejrzystość w zakresie rozliczeń, obejmująca m.in. niezwłoczne informowanie o wszelkich ponoszonych w związku ze sprawą kosztach.

Kontakt

Nasi eksperci są do Państwa dyspozycji

W związku z faktem, że znaczny zakres usług świadczymy poza biurami Kancelarii, serdecznie prosimy o uprzednie ustalanie terminu konsultacji prawnych telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.