KIRP
Język polski English language

Specjalizacje

Windykacja korporacyjna

Kancelaria Prawna VERBA-LEX obsługuje  sprawy  windykacyjne od etapu przedsądowego do egzekucji komorniczej.

Nasza praktyka pokazuje, iż obsługa spraw B2B powinna być bardzo zindywidualizowana. Tym samym już na etapie przedsądowym w Kancelarii został wyodrębniony zespół Call Center przeznaczony do obsługi wyłącznie tych spraw.

W dalszej kolejności ww. sprawy kierowane są do prawników wyspecjalizowanych w prowadzeniu spraw gospodarczych, co podnosi skuteczność odzyskiwania wierzytelności.

Wyznacznikiem profesjonalnej windykacji jest oparty na partnerskich relacjach, bezpośredni kontakt z dłużnikiem. Pracownicy Kancelarii prowadzą działania windykacyjne przestrzegając Zasad Dobrych Praktyk Windykacyjnych oraz Zasad Dobrej Praktyki Bankowej, co daje gwarancję naszej rzetelności i profesjonalizmu.

Na każdym etapie windykacji, Kancelaria dąży do polubownego odzyskania należności, co często pozwala Klientowi oszczędzić czas i koszty związane z przeprowadzeniem postępowania.

W ramach windykacji korporacyjnej B2B Kancelaria oferuje m.in.:

Skuteczność działań naszej Kancelarii jest bardzo wysoka, dlatego mamy bardzo atrakcyjne warunki współpracy z wierzycielami. To co nas wyróżnia na rynku, to brak prowizji procentowej od odzyskanej kwoty. Tym samym wierzyciel nie ponosi wysokich kosztów na koniec egzekucji.

Nasze zasady są proste i przejrzyste dla każdego, a ceny przystępne. W przypadku windykacji sądowej wynagrodzenie Kancelarii stanowią jedynie stawki minimalne wynikające z rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 22 października 2015 r. w sprawie opłat za czynności radców prawnych (t.j. Dz.U.2018.265) oraz rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 22 października 2015 r. w sprawie opłat za czynności adwokackie (Dz.U.2015.1800 ze zm.).

W przypadku Państwa zainteresowania usługami windykacyjnymi świadczonymi przez doświadczony zespół naszej Kancelarii oraz uzyskaniem informacji o wysokości wynagrodzenia z tytułu świadczonych usług, uprzejmie prosimy o uprzedni kontakt z Kancelarią za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: warszawa@verba-lex.pl lub pod numerem telefonu: +48 22 213 16 10.

Kontakt

Nasi eksperci są do Państwa dyspozycji

W związku z faktem, że znaczny zakres usług świadczymy poza biurami Kancelarii, serdecznie prosimy o uprzednie ustalanie terminu konsultacji prawnych telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.