KIRP
Język polski English language

Specjalizacje

Windykacja masowa

Kancelaria obsługuje sprawy windykacyjne B2C od etapu przedsądowego do egzekucji komorniczej. W Kancelarii został wyodrębniony zespół Call Center przeznaczony do obsługi wyłącznie tych spraw, który od samego początku przyjęcia sprawy, aż do zakończenia windykacji sądowej wspiera proces obsługi. Na każdym etapie windykacji, Kancelaria dąży do polubownego odzyskania należności, co często pozwala Klientowi oszczędzić czas i koszty związane z przeprowadzeniem postępowania.

Skuteczność działań naszej Kancelarii jest bardzo wysoka, dlatego mamy bardzo atrakcyjne warunki współpracy z wierzycielami. To co nas wyróżnia na rynku, to brak prowizji procentowej od odzyskanej kwoty. Tym samym wierzyciel nie ponosi wysokich kosztów na koniec egzekucji.

Nasze zasady są proste i przejrzyste dla każdego, a ceny przystępne. W przypadku windykacji sądowej wynagrodzenie Kancelarii stanowią jedynie stawki minimalne wynikające z rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 22 października 2015 r. w sprawie opłat za czynności radców prawnych (t.j. Dz.U.2018.265) oraz rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 22 października 2015 r. w sprawie opłat za czynności adwokackie (Dz.U.2015.1800 ze zm.).

W przypadku Państwa zainteresowania usługami windykacyjnymi świadczonymi przez doświadczony zespół naszej Kancelarii oraz uzyskaniem informacji o wysokości wynagrodzenia z tytułu świadczonych usług, uprzejmie prosimy o uprzedni kontakt z Kancelarią za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: warszawa@verba-lex.pl lub pod numerem telefonu: +48 22 213 16 10.

Kontakt

Nasi eksperci są do Państwa dyspozycji

W związku z faktem, że znaczny zakres usług świadczymy poza biurami Kancelarii, serdecznie prosimy o uprzednie ustalanie terminu konsultacji prawnych telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.